Boso do przedszkola. Czy to jest możliwe?

Zapewne część z was stała przed dylematem wyboru bucików do żłobka czy przedszkola. Część może nie miała z tym większego problemu, a część nie mogła znaleźć nic odpowiedniego. Nic co pasowałoby do stópek jego/jej rozbieganej pociechy. Bucików, które nie krępowałyby ruchów. Nie ograniczały swobody w zabawie, a jednocześnie były wygodne i zdrowe dla wciąż rozwijającej się stópki. Bucików idealnych.

Słyszałyście może o "Soft sole" firmy Bobux? Bucikach szytych ręcznie z naturalnej skóry, w których dziecko nie tylko czuje się jakby nadal biegało boso, ale ma pewność, że jego stópki się nie zapocą. Najważniejszym ich atutem jest ich kształt. Odpowiednio dużo miejsca na palce, nie tylko nie krępuje ich ruchów, ale zapewnia im prawidłowy rozwój. Ponadto bez problemu maluch może je założyć i zdjąć, a  to jest możliwe dzięki wszytej gumce. 

Zarówno w żłobku jak i przedszkolu kładzie się duży nacisk na samodzielność, a te buty w tym z pewnością pomogą waszym pociechom. Nie tylko będą dla nich ich ulubionymi bucikami, ale także pokochają je za ich wygląd. I jeśli jak my wybierzecie aplikacje, które uwielbiają wasze dzieci to zapewne rozpoczniecie zakupem tych bucików serię kolejnych zakupów.

Powiem wam, że dla mnie wybór odpowiednich bucików nie był prosty, spędziłam wiele godzin wertując strony z kapciami/bucikami w poszukiwaniu tych właściwych. Ponieważ "moje kochane stópki" nie wymagają profilaktyki, a co za tym idzie nie musimy korzystać z pomocy usztywnianych zapiętków, obcasa Thomasa itp. Do tego naszym "codziennym obuwiem" jest co najwyżej skarpetka, a przy obecnie panującej pogodzie, goła stopa, wybór Bobuxów wydawał się oczywisty.

Z chęcią jednak poznam wasz wybór. I dowiem się co wami kierowało przy tak ważnym zakupie?

Komentarze

Prześlij komentarz

Ja piszę posty, a Ty komentujesz...Możemy się tak umówić?

Popularne posty